РМО вчителів хімії

План проведення

І засідання  РМО  вчителів хімії, біології

Дата проведення : 28 серпня   2015 р.

Місце  проведення: НВК «Якимівська гімназія»

Початок  роботи:   09.00

Тема : Шкільна природнича (хімія, біологія)  освіта в  контексті    впровадження  нового  Державного  стандарту базової  і  повної   загальної  середньої   освіти    у 2015/2016 навчальному   році

Мета:

• провести   детальний   аналіз роботи  РМО  вчителів  хімії, біології;
  • опрацювати  інструктивно-методичні  рекомендації  щодо  вивчення  хімії, біології  у  2015/2016 н.р.,
  • розглянути   перспективи  подальшого  підвищення  фахового  рівня  та  професійної  компетентності  вчителів хімії, біології.

1. Аналіз  роботи  РМО  вчителів  хімії  за  2014/2015 н.р.  та  завдання  на  новий  2015/2016  н.р.                                                                                                                                                                                      Пахнич  С.В . -   керівник  РМО  вчителів  хімії .
  2. Аналіз  роботи  РМО  вчителів  біології  за  2014/2015 н.р.  та  завдання  на  новий  2015/2016  н.р.                                                                                                                                                                                      Костандова О.О. - учитель НВК «Якимівська гімназія».

1. Інструктивно-методичні рекомендації  щодо  викладання  курсу  хімії  у  2015/2016 н.р.  Рекомендації обласної наради керівників методичних об’єднань вчителів хімії.  Особливості  викладання  предмета  у  7 класі. Пахнич  С.В. –   керівник  РМО  вчителів  хімії.

1. Інструктивно-методичні рекомендації  щодо  викладання  курсу  біології  у  2015/2016 н.р.  Рекомендації обласної наради керівників методичних об’єднань вчителів біології.  Особливості  викладання  предмета  у  7 класі. Костандова О.О. - учитель НВК «Якимівська гімназія».

1. Роль хімічного експерименту у викладанні хімії.  Організація   та проведення   лабораторних  і  практичних   робіт   із   хімії.

Пахнич  С.В. -   керівник  РМО  вчителів  хіміївчителі  хімії   Якимівського  району.

1. Інтерактивна гра « Геліантус», Міжнародний природничий інтерактивний учнівський конкурс «КОЛОСОК» у 2015 році. Організація участі школярів  Якимівського району  в  конкурсах   у 2015/2016 н. р.

1. Інформація  про  заходи  районного  рівня  (конкурси)  на  2015/2016 н.р.
  2. Вироблення  методичних  рекомендацій.
  3. Різне.

Тематика засідань РМО вчителів хімії на 2012-2013 н.р.

І засідання

Тема. Аналіз роботи РМО вчителів хімії за 2011-2012 н.р. та завдання на новий 2012-2013 н.р.

Дата проведення: 30 серпня 2012р.

ІІ засідання

Тема. Портфоліо як індивідуальна траєкторія підвищення кваліфікації педагога та умова формування і розвитку творчої особистості учня.

Дата проведення: 2012р.

ІІІ засідання

Тема. Новітні підходи та ІКТ-технології у викладанні хімії як умова зростання педагогічної майстерності вчителя та формування і розвитку активної творчої особистості учня.

Дата проведення: 2013р.