РМО вчителів української мови і літератури

Сайт РМО учителів української мови та літератури

проведення І засідання

РМО вчителів української мови і літератури

Дата проведення: 28.08.2015 р.

Місце проведення: НВК «Якимівська гімназія»

Тема: «Особливості викладання української мови і літератури у 2015/2016                             навчальному році»

Мета – організаційно забезпечити науково-методичну підготовку педагогів до роботи в рамках засідань і між засіданнями районного методичного об’єднання вчителів української мови і літератури.

Завдання:

• проаналізувати роботу РМО вчителів української мови і літератури за 2014/2015 навчальний рік;
  • ознайомити членів РМО з організацією навчально-виховного процесу у 4-х, 7-х класах загальноосвітніх навчальних закладів і вивченням  української мови і літератури в основній школі у 2015/2016 навчальному році;
  • ознайомити вчителів зі змістом мовно-літературних змагань для школярів;
  • проаналізувати зміст нормативно та інструктивно-методичних матеріалів;
  • представити педагогічний досвід учителів;
  • ознайомитися з аналізом результатів ЗНО з української мови та літератури на Всеукраїнському рівні у 2014/2015 навчальному році;
  • узгодити річний план роботи РМО на 2015/2016 навчальний рік.

Зміст роботи

09.00 – 09.05 Реєстрація учасників РМО.

члени РМО

09.05 – 09.20 Аналіз роботи РМО вчителів української мови і літератури за 2014/2015                навчальний рік.

Керівник РМО Лапіна Світлана Миколаївна

09.20 – 09.35 Про організацію навчально-виховного процесу у 4-х, 7-х класах загальноосвітніх навчальних закладів і вивчення  української мови і літератури в основній школі у 2015/2016 навчальному році.

Керівник РМО Лапіна Світлана Миколаївна

09.35 – 09.50 Огляд, аналіз нормативно та інструктивно-методичних матеріалів щодо викладання української мови і літератури в закладах освіти.

09.50 – 10.00 Звіт з курсової перепідготовки

Учитель Радивонівської ЗОШ Тоцький Костянтин Станіславович

10.00 – 10.15 Високі бали на ЗНО з української мови та літератури завдяки співпраці учителя та старшокласників. За матеріалами Всеукраїнського педагогічного інтерактивного марафону.

Учитель Давидівської ЗОШ Полієвець Ольга Володимирівна

10.15 – 10.30 Досконале оволодіння учнями українською мовою як засобом навчання. Як забезпечити грамотність учнів основної школи. За матеріалами Всеукраїнського педагогічного інтерактивного марафону                                                           Учитель Вовчанської ЗОШ Покрасенко Ірина Валеріївна

10.30 – 10.45 Про проведення Першого уроку в 2015/2016 навчальному році

Учитель Охрімівської ЗОШ Кельм Світлана Вікторівна

10.45 – 10.50 Анонс мовно-літературних змагань для школярів у поточному                             навчальному році.

Керівник РМО Лапіна Світлана Миколаївна

10.50 – 11.00 Узгодження річного плану роботи РМО на 2015/2016 навчальний рік. Підведення підсумків. Ухвалення рішень.

Члени РМО

У Якимівській ЗОШ №2 27.03.2014р. відбулося засідання РМО вчителів української мови та літератури. Тема засідання: "Розвиток мовно-літературних здібностей, творчого потенціалу школярів на уроках і в позакласній діяльності через залучення їх до інтелектуальних змагань з української мови та літератури, конкурсі учнівської молоді"